Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Nikon D7100 24,1 MP дигитален SLR фото апарат - Црното Kit + леќа

Nikon D7100 24,1 MP дигитален SLR фото апарат - Црното Kit + леќа

Упатство за користење:

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 25.11.2015
Nikon D7000 16,2 MP дигитален SLR фото апарат

Nikon D7000 16,2 MP дигитален SLR фото апарат - Црното (комплет w / широк објектив Сигма 10-20mm)

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Nikon D800 36,3 MP дигитален SLR фото апарат.

Nikon D800 36,3 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 7D Mark II со 20,2 MP дигитален SLR фото апарат.

Canon EOS 7D Mark II со 20,2 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 70D 20,2 MP дигитален SLR фото апарат

Canon EOS 70D 20,2 MP дигитален SLR фото апарат - Црното (комплет w / EF-S 18-55mm IS STM.

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 7г 18,0 MP дигитален SLR фото апарат.

Canon EOS 7г 18,0 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 550D / Rebel T2i 18,0 MP дигитален SLR фото апарат

Canon EOS 550D / Rebel T2i 18,0 MP дигитален SLR фото апарат - Црното (комплет w / EF-S е.

Упатство за користење:

Цена:350 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 50D 15,1 MP дигитален SLR фото апарат

Canon EOS 50D 15,1 MP дигитален SLR фото апарат - Црното (комплет w / EF-S I17-85mm објектив)

Упатство за користење:

Цена:300 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 60D 18,0 MP дигитален SLR фото апарат

Canon EOS 60D 18,0 MP дигитален SLR фото апарат - Црното (комплет w / USM EF 50mm објектив).

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 6D 20,2 MP дигитален SLR фото апарат.

Canon EOS 6D 20,2 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:400 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 5D Mark III 22,3 MP дигитален SLR фото апарат.

Canon EOS 5D Mark III 22,3 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:700 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 5D Mark II 21,1 MP дигитален SLR фото апарат.

Canon EOS 5D Mark II 21,1 MP дигитален SLR фото апарат.

Упатство за користење:

Цена:500 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera.

Canon EOS 5D Mark II 21.1 MP Digital SLR Camera.

instrukcja obsługi:

Цена:500 €

   

Објавен на: 25.11.2015
Digital Camera Kodak EASYSHARE C875 -Malku koristena,Perfektno raboti (Extra Eftino!!!!!!!!!!)

Perfektno raboti i mnogu malku e koristen.Gratis futrola i dve 256mb i 500mb memoriski karticki,futrola,kabel za pc.
SE PRODAVA PORADI TOA STO NE GO KORISTAM !!!
Poveke detali i specifikacija moz...

Цена:2.600 ден.

   

Објавен на: 01.10.2015
video kran

video kran prodavam

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 11.09.2015
video kameri

kameri digitallni i video mix

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2015
Заем понуда на пари на банкарски и други забранети

Имам капитал од 850.000 € ќе се користи за доделување на краткорочни и долгорочни кредити, особено од 5.000 до 850.000 € за секој сериозен човек сака на овој кредит. 2% камата годишно сп...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 01.09.2015
PRODAZBA I MONTAZA NA LED EKRANI

NIE SME DISTRIBUTERI ZA LED DISPLAY I SERVIS I REZERVNI DELOVI ZA SITE MODELI NA LED DISPLAY
ZA SVE STO VE INTERESIRA VO VRSKA SO LED DISPLAY NIE SME TUKA ZA VAS 07 0710-853 078 267-043

BARATE ...

Цена:1 €

   

Објавен на: 22.08.2015
APARAT ZA PRISLUSKUVANJE NA RAZGOVORI VO PROSTORII

Oва е професионален прислушкувач уред за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озвочување на кола и слично.
Со н...

Цена:2.390 ден.

   

Објавен на: 12.08.2015
Prodavam SAMSUNG ES17 -12.2MP

Prodavam Samsung ES17 so 12.2 MP kamera, 3x opticki zum, 2,5 incen LCD ekran, Digital Video Format (AVI, MJPEG), Beauty Shot, Face Detection, Self Portrait, Red-Eye Fix, Digital Image stabilizator....

Цена:3.200 ден.

   

Објавен на: 11.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка