Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Zicna PARADOX 728ULT alarmna centrala

AMT kompjuteri sekogas misli na vasata bezbednost, obezbedete si gi vasite objekti so PARADOX zicna centrala PA 728ULT plus tastatura 646, plus metalna kutija, plus trfo, plus napojuvanje. Seto to ...

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2013
Nadvoresna sirena PA-200

Kompanijata AMT Kompjuteri vi nudi nadvoresna zicna sirena 120DVC 300mA so jacina od 105(+/- 3)dB za samo 2000 denari.
Proverete vo nasiot prodazen salon vo T.C Skopjanka ili na nasite kontakt ser...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2013
Lensbaby - Control Freak for Canon Lens (Објектив за Канон)

Se prodava Lensbaby - Control Freak za Canon. Skoro e nov, i ne go imam voopsto raboteno. Go prodavam zaedno so edna telephoto leka i dve makro leki.

Eve link na koj mozite da vidite poveke inf...

Цена:8.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 12.04.2013
Buy New:Canon 7D/Canon 6D/Canon 5D Mark III/Nikon D90/Nikon D800/Nikon D700/Nikon D7000

Welcome to The Camera Company Uk, we deal in all kinds of digital cameras and lens, they are brand new, factory checked working perfect, complete accessories with 1 year warranty, below is our pric...

Цена:800 ден.

Кичево
 

Објавен на: 02.04.2013
NAEVTINI BATERII ZA SITE MODELI NA KAMERI

BATERII ZA SITE TIPOVI NA KAMERI I OD SITE BRENDOVI,NAJEFTINI CENI VO MAKEDONIJA:
Leica
Nikon
Canon

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2013
prodavam DVD player HItachi ili menuvam za velosiped, alat i al

DVD player Hitachi so dalecinsko,-500 den.
Isto taka prodavam i P4, Celeron 2Ghz, 512 ram, 49 Gb hard disk, GeForce 64 mb Graficka, so monitor, tastatura i maus- 3000 den

Modem D-link so komp...

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.03.2013
NIKON D60

prodavam nikon d60 profesionalen aparat donesen od germanija a tamu e koristen za dokumentiranje renovirani stanovi 30 sliki mesecno. star e 2 god vo odlicna sostojba ima bateri grid,objektiv nikor...

Цена:400 €

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2013
Brand New: Nikon D700,Nikon D90/Canon EOS-5D Mark II ,Canon EOS 7D

30% Discount is order of PURCHASE…!!

All cameras comes with with 2 years international warranty ,product prices are negotiable if buying in bulk quantity.

Цена:600 €

Струга
 

Објавен на: 04.02.2013
digitalen i analogni fotoaparati servis za site

servis za site digitalni i analogni fotoaparati

Цена:111.111 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.01.2013
Snimanje i slikanje

Jehona Events Agency e edinstvena agencia sa organiziranje, planiranje, i menaxiranje na raznite svecenosti.

*Snimanje so HD kameri
*Slikanje

Цена:По договор

Тетово
 

Објавен на: 15.01.2013
дигитален фотоапарат

Продавам дигитален фотоапарат HP, 4,1MP, 18X зум, со мемориска картичка од 1GB, исправен, добро сочуван, поволно. Цена по договор. Контакт на za_e.oglasi@yahoo.com

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2012
Canon 5D Mark II,Nikon D800,Canon EOS 5D Mark III

God Bless you as you contact us
sergeyelect@hotmail.com
SKYPE: sergeyelect

Цена:2.000 ден.

Берово
 

Објавен на: 13.11.2012
FOR SALE:Canon EOS 5D Mark III..Canon EOS 5D Mark II..Canon 7D

Contact Name:Mr. Khalid Zuhair

Email:Dslrcanonshop@hotmail.com

Цена:1.000 €

Богданци
 

Објавен на: 02.11.2012
Prodavam digitalen fotoaparat Canon A490 mnogu povolno

Fotoaparatot e kako nov i e mnogu malku koristen. Go prodavam so originalnata ambalaza i se so odi vo nea kako CD so softver, kabli i sl. Gratis i futrola za nego.
Opis:
10-Megapixel, 1/2.3-inc...

Цена:3.500 ден.

Битола
 

Објавен на: 20.09.2012
eos 1000D

Prodavam neupotrebuvan Canon eos 100D rebel so standardna oprema

Цена:16.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2012
Neodolivo dobra ponuda na zicni alarmi

Неодоливата понуда на жични алармни пакети доаѓа од канцелариите на АМТ секогаш со најдобри и најевтини понуди за нашите потрошувачи. Имаме фантастично добра понуда од 5 пакети со примамливо добри ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2012
Popusti na paketi za video nadzor

Spremi za na odmor?
- ne, bez bezbednosni sistemi. Postavete bezbednosni sistemi vo vasiot privaten ili deloven prostor po nejaevtini ceni ova leto.
Letna promocija na paketi so kameri za video ...

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2012
Летно освежување со нови попусти

Ова лето освежително добри цени.
Бежична Алармна Централа IP-802
- 99 Зонски Бежичен Алармен систем , кој во себе содржи 99 бежични уреди , дојава за кражба на 5 телефонски броеви и сирена.
- Вн...

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2012
Нова летна цена за алармот со најдобри перформaнси и современ дизајн

Нова летна цена за алармот со најдобри перфорамнси и современ дизајн
Звучна индикација на наредбите
LCD дисплеј
32 бежични зони, кодирање авотматско или рачно

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2012
Nov inteligenten alarmen sistem IP-601

Ова лето надоградена верзија на IP-604 овој пат со повеќе поволности пристигна новиот IP-601, и тоа по најповолни услови, пакет алармен систем со:
- Една централа IP-601
- Една мала сирена
- Сен...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 04.09.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка