Kameri za objekt, doma, firma

ЦЕНА: 500 €

Kameri za objekt, doma, firma


Prodavam 4 kameri GeoVision model GV-MFD2401 so gratis montaza i instalacija. Vkupno 4 kameri so gratis kompjuter i HDD od 4TB za cuvanje na snimki.
Opis na kamerite na sledniov link:
http://www.geovision.com.tw/english/Prod_GVIPCAMH264MFD2401.aspИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070725553
Објавен на:
21.06.2015

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Lazo Vrdinov
Град:
Skopje
Телефон:
070725553
Објавен на:
21.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка