IZNAJMUVAM VIDEO KRAN (JIB 14")

ЦЕНА: 9000 мкд

IZNAJMUVAM VIDEO KRAN (JIB 14")


Изнајмувам видео кран PROAIM JIB 14" (4,5 метри должина). Лесен е за монтажа, има „златна“ глава за камерата (до 5,5 кг тежина) која ротира на сите страни, управувањето е со џоистик. Со него работат двајца оператори. Одличен е за свадбени веселби, спотови и друг вид на манифестации.Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Стево Ристевски
Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка