Presnimuvam stari 8 i super 8 mm filmovi

ЦЕНА: 100 мкд

Presnimuvam stari 8 i super 8 mm filmovi


Преснимувам стари „8“ и „super 8“ милиметарски филмови за проектори кои проектираат на платно (или ѕид) на DV дискови, со монтажа на видео-материјалот и додавање автентична музичка подлога (во зависност од снимените материјали).Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Стево Ристевски
Град:
Скопје
Телефон:
070328028
Објавен на:
27.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка