Prodavam SAMSUNG ES17 -12.2MP

ЦЕНА: 3200 мкд

Prodavam SAMSUNG ES17 -12.2MP


Prodavam Samsung ES17 so 12.2 MP kamera, 3x opticki zum, 2,5 incen LCD ekran, Digital Video Format (AVI, MJPEG), Beauty Shot, Face Detection, Self Portrait, Red-Eye Fix, Digital Image stabilizator... Telefonot moze da se vidi na slikite i e so full oprema:

1 x Foto aparat,
1 x USB Kabel,
1 x CD,
1 x Vrvka za nosenje

Tel. 076/ 45 19 19 -Marija

http://www.cnet.com/products/samsung-es17-digital-camera/specs/Објавен на:
11.08.2015

ЦЕНА: 3200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Охрид

Контакт

Објавен на:
29.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка