Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Selling PS4 Pro / PS4 1TB 1tb ConsoleFor sale in wholesale supplies for Sony Playstation 4 Pro 1Tb /4 game console, Newly with complete accessories Made by

Цена:200 €

   

Објавен на: 20.07.2019
Видео надзор (Комбо пакети) - Промоција

Комбо пакети со HD и FULLHD камери од светските познати брендови како Dahua, HikVision...

Понудите важат се додека има залиха.

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 28.03.2019
WI-FI IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR PREKU INTERNET

PRODAZBA NA NOVI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT DIREKTEN PREGLED NA TOA STO SE SLUCUVA VO MOMENTOT VO PROSTORIJATA KADE STO E POSTAVENA SAMATA KAMERA.
KAMERITE SE ROTIRACKI I MOZE...

Цена:3.590 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
NADVORESNI WIFI KAMERI ZA VIDEO NADZOR PREKU MOBILEN

PRODAZBA NA NOVI WIFI / IP KAMERI ZA VIDEO NADZOR KOI VI OVOZMOZUVAAT DIREKTEN PREGLED NA TOA STO SE SLUCUVA VO MOMENTOT VO PROSTORIJATA / MESTOTO KADE STO E POSTAVENA SAMATA KAMERA.
KAMERITE SE I...

Цена:3.990 ден.

   

Објавен на: 13.03.2019
IZMENLIVI KREDITI 100% GARANTIRANO

Ние ви нудиме заем во износ од 1.000 до 90.000 евра во период од 1 до 25 години со каматна стапка од 3% на годишно ниво. да го добиете вашиот заем во 24 часа еден контакт: dou.alcantara@gmail.com

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 09.02.2019
Digitalna kamera Samsung zoom lens 27mm

Digitalna kamera Samsung zoom lens 27mm.
So se polnac i futrola za kamerata.
Lokacija Kisela Voda.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 14.01.2019
Selling : Nikon D5 Digital Camera,Nikon D D810,Canon EOS 5D Mark IV

CAMERA LIMITED we deal in all kind of original camera with full accessories and international manufacturer warranty we ship and delivered to our customer's destination in good and perfect cond...

Цена:800 €

   

Објавен на: 21.07.2018
Ponuda kredita za smanjenje krize u svijetu

Ja samfinancijer , posebno privatni zajmodavac cini nudi kredit od 2000€ do 25 .000.000€ priznat u svijetu . Želite li dobiti kredit za projekt , mijenjati auto ili izgradnju vlastitog do...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.04.2018
Сведоштво на понуда на кредитот да се искрени и сериозни

Сведоштво на понуда на кредитот да се искрени и сериозни

Јас доаѓам во сведоштвото на кредитот што сум добил. Сум бил таму неколку arnaquée само поради мојата Марија и јас имам потреба од...

Цена:66 ден.

   

Објавен на: 03.03.2018
Prodavam dobro socuvan aparat,malce koristen!

Prodavam dobro socuvan aparat..

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 27.02.2018
Професионално фотографирање и снимање

Професионално снимање и фотографирање на секаков вид свечености (свадби, крштевки, родендени, веридби).
Фото сесии и обработка на фотографии. Снимање со камера, дрон, кран.. монтажа на видео мате...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.02.2018
Бренд Нов канон 5d марка iii WHATSAPP +13658005724

Специјалните цени единствено го формираат нашето друштво
Бренд нови оригинални производи. Целосна фабричка гаранција Директно купување.
Нашиот ПРОМО Вклучува:
Купи 2 единици и добијте 1 БЕСПЛАТН...

Цена:482 €

   

Објавен на: 02.02.2018
Бренд NeW Sony PS4 WHATSAPP +13658005724

Специјалните цени единствено го формираат нашето друштво
Бренд нови оригинални производи. Целосна фабричка гаранција Директно купување.
Нашиот ПРОМО Вклучува:
Купи 2 единици и добијте 1 БЕСПЛАТН...

Цена:201 €

   

Објавен на: 02.02.2018
Nikon D810 / D850 / D700 / D750 / D4S / D4/ Nikon D3x

Selling All Bitmain Antminer,iphone,camera,keyboard,laptop,TV,PS4 Ipad Air and more


Promo offer: Buy 2 units and get 1 free

Цена:700 €

   

Објавен на: 31.01.2018
Canon 5D Mark III with 24-105mm lens

Selling All Bitmain Antminer,iphone,camera,keyboard,laptop,TV,PS4 Ipad Air and more


Promo offer: Buy 2 units and get 1 free

Цена:700 €

   

Објавен на: 31.01.2018
rješenje vaših financijskih problema


Bok
Ja sam pojedinac iz Francuske Polinezije i imam radni kapital koji mi dopušta da vam pomognem kroz zajmove i zajmove između pojedinaca s kamatnom stopom od 3%.
Imate dugove, neplaćen...

Цена:5.200 ден.

   

Објавен на: 09.01.2018
prodazba i montaza video nadzor .elektrika.alarm ...

Prodazba i montaza na profesionalna oprema za video nadzor alarmni sistemi domofonija videofonija od poznati svetski brendovi Hikvision .Dahua .Paradox .Commax.GenWay.Izvedba i instalacija na elektrika.

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.01.2018
DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-...

Цена:800 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Канон 5D марка III / марка II / 5D марка IV / 7D марка II / Канон 6D / Канон 70D / Канон EOS-1D X Марк II

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

Канон 5D марка III / марка II / 5D марка IV / 7D марка II / Канон 6D / Канон ...

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 11.12.2017
Canon 6d марка ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5,

Hurray Божиќ е тука повторно! Promo! Promo! Promo!
Купи 5 единици добие 3 слободни! Ставете ја вашата нарачка сега!

c

Цена:1.500 ден.

   

Објавен на: 11.12.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка