Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Arhivski Metal Ormar

Visoko kvalitetni Arhivski Ormari

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2015
Prodavam upotrebeni registri za dokumenti

Registrite za dokumenti se upotrebeni, no socuvani.
Dojdete, poglednete, odberete.

Tel.072/204 350

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 29.08.2015
BLINDOR ZASTITNI RESETKI

ZASTITNI RESETKI ZA VRATI I PROZORI OD KOVANO ZELEZO.

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.08.2015
Fotokopir za prodavanje

Kompletno servisiran, cenata ne e fiksna

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 08.06.2015
Огноотпорен сеф ...противпожарен сеф

Огноотпорни (противпожарни)сефови, каси, ормани
Повеќе на na www.birosafe.com

Цените се плус ДДВ 18%

Цена:265 €

   

Објавен на: 08.06.2015
Sefovi...Kasi..Depozitni blagajni..Trezori

Сефови и каси www.birosafe.com

Разновиден асортиман на сигурносни и противпожарни сефови, домашни и канцелариски сефови, депозитни каси, дата сефови и сефови за оружје.
Биросеф е единствен пр...

Цена:194 €

   

Објавен на: 08.06.2015
КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН

Компанијата ДТУ Визард Системи ДООЕЛ може да Ви понуди принтање на Картички за контрола на пристап и евиденција на работно време. Изберете го сами дизјанот на Вашата RFID картичка.

За повеќе инф...

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.06.2015
spy,spion,prisluskuvanje,skrieni kameri,bubica,bubici,softver

Oва е професионален прислушкувач уред (bubica so apple tehnologija) за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озво...

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 22.03.2015
prodavam itno

prodavam kompjutersko biro(boja buka) i stolce od office crn stof

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 22.03.2015
ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ZEBRA, ROLO, PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО,МОНТАЖА И СЕРВИС НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПВЦ И АЛ. РОЛЕТНИ ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ,ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ , РОЛО ЗАВЕСИ , ЗЕБРА ЗАВЕСИ ,КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ , ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25ММ И 50ММ, АР...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
PROIZVODSTVO I MONTAZA VENECIJANER/VARIOLAJT

Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,kako i proizvodstvo na variolajt zavesi.
Venecijaner roletni so sirina 16mm i 25mm, perforirani, veneciajner kopija na d...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
VARIOLAJT ZAVESI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.
В...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.02.2015
PERFORIRAN VENECIJANER 25MM

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Ве...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.02.2015
ROLO ZAVESI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:2 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
VARIOLAJT ZAVESI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.Вене...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
DRVEN VENECIJANER 25mm i 50mm

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.Ве...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI KOPIJA NA DRVO

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.02.2015
itno prodavam

nekoristena masicka za kompjuter i kompj.stolce,crno so beli crtki

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 22.01.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка