Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Најефтини календари и роковници

Фирмата ,,МИСОМА’’ постои на македонскиот пазар повеќе од 20 год.
Истата се занимава со изработка и продажба на рекламен материјал.
Во најновата празнична понуда, ви нудиме печатење ...

Цена:30 ден.

   

Објавен на: 27.12.2014
Инк Кертриџи ОЕМ и Компатибилни за сите типови на Принтери

Видови на Брендови за кои имаме инк Кертриџи:
Canon, HP, Lexmark, Brother, Epson, Samsung, Olivetti, Philips, Xerox
на пример:
Canon PGI-5*CLI-8 5/1 со чип само за 590 ден.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.12.2014
Nameštaj za apartmane, kafice, restorane, diskoteke

Proizvodim i prodajem nameštaj za apartmane, kafice, restorane, diskoteke;
školjke od 50 eur, separei od 90eur, barski stolovi od 30 eur, barske stolice od 25 eur​,
dj kabine, ​sep...

Цена:50 €

   

Објавен на: 03.12.2014
Kancelariski mebel EFTINO!!!

Se prodava kancelariski mebel malce koristen 2 kompleta zaedno ili odelno po 1 komplet
1 komplet sodrzi ( 2 podvizni fiokari 1 golama i 1 mala polica
Cenata na eden komplet e 7500den

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 18.10.2014
PECAT GRAVER Izrabotka na pecati Trodat avtomatski pecati LASERSKO GRAVIRANJE www.trodatpecati.mk

PECAT GRAVER Izrabotuva pecati stembili vo sekakvi dimenzii, TRODAT avtomatski pecati, suvi zigovi, pecati za vosok, datumari, numeratori
Brza i kvalitetna izrabotka na guma so laserska tehnologij...

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.07.2014
Простор и сместување за семинар

Ви нудиме канцеларија и опрема за семинар или состанок со капацитет 12 лица. Гратис вода. Повеќе информации на: http://rezervirajme.com/events-seminari/seminar/sala.html

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 19.06.2014
VIZIT KARTI

1000 VIZITKI 1000 DENARI
FLAERI KATALOZI BROSURI ETIKETI
I SVE STO VI E POTREBNO ZA PECATENJE
MAICI, PENKALA, ZAPALKI, PRIVEZOCI, I DR.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 17.06.2014
Јубиларна чинија – COSMOFON

родавам Јубиларна чинија на ЕКС компанијата за мобилна телефонија – COSMOFON, со позлатен 24 каратен натпис во стакло , на гласс студио по ISO 9002 стандарди, британска технологија произведен...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 04.06.2014
SET ZA KAFE I CAJ OD CIST PORCELAN

Продавам увозен Kомплет сет за чај и кафе како на сликата ,со позлатени линии ,24 Kаратни , 100 % ПОРЦЕЛАН SERVISOT VOOPSTO NE E UPOTREBUVAN se sostoi od tri elementi kako na slikata цена 400 d...

Цена:400 ден.

   

Објавен на: 04.06.2014
фотокопир

одличен профосионален фотокопир, 55 копии во минута

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.05.2014
LED PANEL 12 W dimenzija 170mm

TEL:075 919 258 šalji SMS !!!


Напон : 230V

Цена:25 €

   

Објавен на: 08.03.2014
дигитрон Casio

Продавам дигитрон CASIO -fx 120 супер работи

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 28.02.2014
амортизер за канцелариски фотељи

одговара за сите канцелариски и компјутерски модели на столици

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 28.02.2014
SEFOVI...KASI...DEPOZITNI BLAGAJNI...TREZORI....

SEFOVI ZA DOMA I KANCELARIJA

SEF SO BRAVA KLUC VEKE OD 194 EUR + DDV

Цена:194 €

   

Објавен на: 25.02.2014
Сеф, каса СЕФОВИ огноотпорни

СЕФОВИ
WWW.BIROSAFE.MK

ЦЕНИТЕ СЕ БЕЗ ДДВ 18%

Цена:175 €

   

Објавен на: 28.01.2014
prodavam kancelariski mebel

prodavam fotejla kancelariska nova
cena po dogovor isto taka prodavam i vitrina i
dr.... cena po dogovor na ul krste asenov zgrada 1 vlez
3 stan 14 cair skopje mozete da dojdete i licno...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.01.2014
Се продава канцелариски стол

Продавам канцелариско столче добро сочувано.

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 11.01.2014
Се продава фискална каса

Се продава фискална каса Мак Елит Микро многу малку користена.

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 11.01.2014
Prodazhba na kancelariski nameshtaj

Se prodava kancelariski nameshtaj koj e vo odlichna sostojba i ne e dolgo koristen, zachuvan, od chisto drvo.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.11.2013
FOTOKOPIR,NOZ,PLASTIFIKATOR,KASA

SE PRODAVA FOTOKOPIR RIHON AVICIO 3035,NOV GERMANSKI NOS IDEAL 1043 A3,NOV PLASTIFIKATOR JUPITER A3,NOVA FISKALNA KASA.
JOCO 077698854

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.10.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка