Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Компатибилни кертриџи HP1010 / HP p1005 / Canon 3010

Тонери за ласерски принтери HP1010 / HP p1005 / Canon 3010 и многу други.

За купен 1 тонер цената е 850 мкд.
За купени над 5 тонери, цената е 800 мкд.

Цена:750 ден.

   

Објавен на: 16.10.2013
Фотокопирна хартија A4 Fabriano

Природна хартија со многу добра белина. Произведена 100% од елементарен слободен хлор. Гарантирана долга трајност (ISO 9706). Идеална за копии, ласерски и инк-џет отпечатоци, факс и сл.

За колич...

Цена:190 ден.

   

Објавен на: 16.10.2013
Изработка на Визит Карти

Изработка и печатење на визит карти. Модерен дизајн и висок квалитет.
- Визит карти во боја
- Визит карти црно бело
- Визит карти пластифицирани

Цена:350 ден.

   

Објавен на: 16.10.2013

Цена:100 €

   

Објавен на: 07.10.2013

Цена:100 €

   

Објавен на: 07.10.2013
ФОТОКОПИР

ФОТОКОПИРИ, ПЕЧАТАРИ
ПРОДАЖБА И ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ФОТОКОПИРИ
мултифункционални уреди (фотокопир, принтер, скенер, факс)
RICOH, INFOTEC, NASHUATEC

Цена:По договор

   

Објавен на: 01.10.2013
ИТНО се продава RICOH aficio 3025 RPSC


Се продава половен RICOH aficio 3025, сервисиран со нови делови и купен од РИКОМАК.
Користен само 2 месеци, во перфектна состојба.
- копирање 25 страни во минута, црно бела варијанта

Цена:800 €

   

Објавен на: 19.09.2013
Трансформатори 220V /12V и моќност од 60W –за халогенки

Продавам Трансформатори 220V /12V и моќност од 60W –за халогенки германски , гланц нови , по CE Стандард работна температура 60C TERMICKI ZASTITEN dolg vek na eksploatacija mali zagubi visok ...

Цена:330 ден.

   

Објавен на: 15.09.2013
Продавам двокрилен огноотпорен ормар - каса

Огноотпорен ормар - каса марка - ПРИМАТ за магнетни, оптички медиуми, документи и др. Заклучување: клуч брава со блокада. Димензии 2000х1200 мм. Тежина 1000 кг.

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.09.2013
ITNO

se prodava kancelariska masa so 5 fotelji eko koza vo crna boja koristeni samo 3 meseci. Itno!!!
072 594 802

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 15.08.2013
Prodavam kancelariski namestaj

Prodavam kancelariski namestaj, biro na ge i vitrina,, cisto nov

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.07.2013
Buy New:Canon 6D-Canon 5D Mark II & III-Canon 7D-Canon 6D-Nikon D90-Nikon D3S-Nikon D800-Nikon D700

Contact Name :Aurelio Moretti

Email Nikon.canonshop@hotmail.com

Цена:900 ден.

   

Објавен на: 12.07.2013
KANCELARISKA OPREMA

POVOLNO
STOLICI, BIROA ,NATKAZNI,FIOKARI,FOTELJI

CENA PO DOGOVOR NA LICE MESTO

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.07.2013
Masa za sostanoci, stolici, biroa....

Се продава висококвалитетен канцелариски мебел:
- Маса за состаноци (за 15 лица)- цена 500 евра
- 20 Столици - цена 15 евра (за една)
- 3 бироа со димензии 260/70- цена по договор

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.06.2013
Prodavam neonki za kancelarii

Prodavam neonki za kancelarija,2golemi(4x36W) i 3 mali(4x18W),so sijalici +

Цена:130 €

   

Објавен на: 27.04.2013
Fotokopir Ricoh Aficio 350

Fotokopir Ricoh Aficio 350

Vo odlicna sostojba, kompletno servisiran so garancija

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
Fotokopir, Printer Ricoh aficio 200

Fotokopi, Printer Ricoh aficio 200

Vo odlicna sostojba, kompletno servisiran so garancija

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
SHARP AR-M150 Laserski multifunkcionalen Printer, Skener, Fotokopir

SHARP AR-M150 laserski multifunkcionalen Printer, Skener, Fotokopir

Skoro nov , so garancija

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 09.04.2013
Fotokopiri prodazba i servis

Prodazba i servis na fotokopiri , printeri i faksovi

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.04.2013
rastenija

prodavam drvo na zivotot vo golema saksija

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 17.03.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка