Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
baza emailova, baza mailova, email baza, mail kontakti, imejl liste, mejl baze, mejl liste

Potrebna Vam je mail baza (e-mail kontakti) ? Domaca? Strana? Veliki broj kontakata iz celog sveta. Poslovni, obicni. Mozete ih koristiti za razne promocije, obavestenja ( newsletter ) Povecajte po...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.03.2013
fiskalna kasa

povolno prodavam fiskalna kasa

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.03.2013
Продавам биро

Продавам биро добро сочувано, малку користено, расклопено 077/954-511

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.02.2013
Prodavam biro

Prodavam biro, dobro socuvano, malku koristeno, rasklopeno 077/954-511

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.01.2013
Продавам диктофон

Продавам диктофон
Продавам диктофон „Олимпус“, работи на малечки касети, исправен, малку користен, погоден за снимање и преслушување - за приватна употреба но и професионалци.
3.000...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 19.01.2013
Сеф, канцелариска опрема, sef, kancelariska oprema

Сеф со високо ниво на огноотпорност, дим. 520*410*445мм Повеќе инфо. тел. 3224 009 или 072 214 422, 070 326 708
Цената е без ДДВ

Цена:20.361 ден.

   

Објавен на: 25.12.2012
Kufer, dokumenti, ognootporno, Огноотпорни куфери за чување на документи и останати вредни нешта !!

Огноотпорните куфери се изработени од висококвалитетен огноотпорен материјал кој издржува до 30 мин. Истиот е и водоотпорен што значително дава заштита на документите и скапоцени нешта, било тоа да...

Цена:2.111 ден.

   

Објавен на: 25.12.2012
Сеф со единствена цена на нашиот пазар!!!

Сеф протектор 25К дим.250*350*250мм, брава со клуч
боја: црна

цената е со ДДВ

Цена:4.004 ден.

   

Објавен на: 25.12.2012
Sef, ognootporen; Сеф, огноотпорен

Сеф кој Ви нуди високо ниво на безбедност од пожар.
Карактеристики:
- 60 минутна огноотпорност
- двојни ѕидови

Цена:13.266 ден.

   

Објавен на: 25.12.2012
Metalni stalazi

Prodavam metalni stalazi zglob sistem, metal staklo za dukani

Цена:По договор

   

Објавен на: 03.10.2012
Укоричување дипломски

Укоричување дипломски со тврд повез со печатење на корица со сито штампа, укоричуваме дипломски, магистерски, докторати, печатење книги , брзо квалитетно и евтино!

e-mail. info@draive.net
www.d...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 14.09.2012
prodazba na kancelariska oprema kancelariska fotelja kozna nova

prodavam kancelariska fotelja nova kupena vo GTC
nekolku meseci stara

Цена:По договор

   

Објавен на: 22.08.2012
NAJPOVOLEN KANCELARISKI ORMAN

se prodava kancelariski orman so dimenzii 240/220 sm
vo dobra sostojba,skoro nov so moznost za dobro i pregledno skladiranje na vasiot kancelariski materijal.

Цена:220 €

   

Објавен на: 07.08.2012
Printer vo 4 boi za razlicni dimenzii

Se prodava printer vo 4 boi za razlicni dimenzii, vo Skopje. Godina na proizvodstvo - 2005. Cena - 8.200 evra.

Цена:8.200 €

   

Објавен на: 31.07.2012
Продавам диктофон

Продавам диктофон „Олимпус“ - работи со мини касети, со сите дополнителни копчиња за работа - пауза на пример - при снимање и преслушување. Поволна цена за диктофон кој долго ќе ве служ...

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 16.07.2012
Biro

Biro za vo kancelarija so 8 fioki izraboteno od cisto drvo,dosta kvalitetno,malku koristeno.
Javete se na 072250852

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 13.05.2012
FISKALNA KASA

SE PRODAVA FISKALNA KASA SY-50 EXSTRA SOCUVANA.

Цена:150 €

   

Објавен на: 25.03.2012
OFFICE MEBEL- VELES

IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA

Цена:1.800 ден.

   

Објавен на: 30.01.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка