Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Скопје

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
4. PRODAVAM CD-A ZA VEZBANJE NA TELESNI VEZBI:

4. PRODAVAM CD-A ZA VEZBANJE NA TELESNI VEZBI:

A.OPIS NA PROIZVODOT

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.04.2015
Skii ELAN RC GS 185cm

Prodavam malku koristeni skii ELAN RCGS 185cm
so vezovi TYROLIA 390

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.04.2015
Се продава базен на ИНТЕКС.

Се продава базен на интекс прв газда,скоро нов,еднаш користен.Базенот е со целосна опрема пумпа,држачи,скали и мрежа за одбојка.Должина 9м ширина 4м и длабок 1,5м.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2015
Чизми тип ЈНА

Продавам нови војнички чизми тип ЈНА бр 41.

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.03.2015
Sprava za vezbanje

Prodavam sprava za vezbanje (ab-trainer) nameneta za zategnuvanje na stomacnite muskuli

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.02.2015
Bateriska Lampa 500 Lumeni + poklon drzac

Nov model na bateriska lamba 500 lumeni so domet do 400 metri i dobivate poklon dodatok drzac za lampa (za velosiped i dr)

So lampata dobivate dva polnaca - edniot e za struja 220v a drugiot e p...

Цена:550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
Profesionalen Zelen Laser Pointer 1000mW

Zelen Laser Pokazuvac - Green Laser Pointer

Prodavam nov zelen laser pokazuvac, domet okolu 10 kilometri, ja pokazuva linijata i tockata na mestoto do kade e nasocen.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.02.2015
Silna lampa so 4 baterii

Nova mokna lampa so cetiri baterii i tvrda metalna kutija.

071264065

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.02.2015
Prodavam Kaciga za skijanje za dete

Prodavam Kaciga za skijanje za dete 5-10 godini.

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.01.2015
Rolerki

Prodavam epten sochivani rolerki, br. 38

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2015
Велосипед Villiger

Итно се продава користен велосипед Villiger со алуминиумски бандаши и управувач, Shimano менувач на брзини, Weinmann Symetric кочници.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.01.2015
se prodava tocak pony original germanski mnogu stegnat

pony original germanski so novi vnatreshni i nadvoreshni gumi mnogu stegnal lesen i ednostaven za vozenje za lubiteli na poni se prodava hitno cenata e fiksna

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2015
se prodava tocak original japonski 21 brzina vo mnogu dobra sostojba

tocak original japonski so 21 brzina novi gumi socuvan staklo mnogu lesen i brz na vozenje novi koshnici original abs mnogu izdrzliv i ne gi premituva loshite patishta pozdrav se prodava hitno okol...

Цена:150 €

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2015
TERMO MASKI ---------- ZA TRCANJE,SKIJANJE,PLANINARENJE

ZASTITNI MASKI ZA SKIJANJE,VELOSIPEDISTI ITN.....
Боја: црна, сина, црвена Должина:
Околу (54cm) Висина: Околу ;(27cm) Тежина: 35g
Материјал: Neoprene и топлинска руно.

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 29.12.2014
rasprodazba na lovna oprema

Poluavtomatska 12 kal. ultimagnum marka BROWING model GOLD FUSION so 81 sm. hromirana cevka so 3 coka + optika AIMPOINT 7000 LONG 30 mm crvena tocka donesena od USA.Unikatnosta i specificnosta na o...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.12.2014
Skii

Prodavam skii ELAN FAS visina 160, so vezovi M26 - cena

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2014
Prodavam skii

Prodavam skii KNEISSL POLY CAP CR77, visina 180 cm , so vezovi M36.

Цена:800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.12.2014
Skii ELAN

Prodavam skii ELAN RM 906 / 170 sm i 2 пара vezovi TYROLIA 160 - neupotrebuvani, nemontirani,odlicno socuvani.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.12.2014
Кондури за скијање ATOMIC

Кондури за скијање ATOMIC Waymaker, флекс 90. Купени минатата сезона и скијани само една недела. Број 45ка

Цена:12.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.12.2014
Sanka POLARIS

Sanka polaris 750 dobro socuvana napraven kompleten servis odlicna sostojba

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.11.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка