PRODAVAM ORBITREK

ЦЕНА: 6000 мкд

PRODAVAM ORBITREK


HITNO PRODAVAM ORBITREK VO ODLICNA SOSTOJBA.CENA VO DOGOVOR.Град:
Skopje
Телефон:
070322848
Објавен на:
24.01.2018

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Irena Lazarova
Град:
Skopje
Телефон:
070322848
Објавен на:
23.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Цена:По договор


Објавен на: 24.10.2019
OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.10.2019
Orbitrek Platinum Plus -NOV

Prodavam Orbitrek Platinum Plus. Voopsto ne e koristen.
cena 8000 den

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 19.04.2015
Orbitrek ELIT -najskapata zakacalka povolno

Prodavam ORBITREK ELIT malku koristen za rekreacija,najmnogu za zakacalka.Kompletno ispraven.Inaku prekrasna naprava za rekreacija vo domasni uslovi
Informacii : Igor 070-305-700

Цена:6.500 MKD


Објавен на: 20.06.2014
Продавам добро сочуван Орбитрек

Продавам Орбитрек во многу добра состојба. Многу малку користен. Цена 5500

Цена:5.500 MKD


Објавен на: 11.04.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка