Se prodava

ЦЕНА: 7000 мкд

Se prodava


Се продава велосипед од марката GT Outpost
Големина на рам: Ѕ
Големина на тркала: 26
Опрема: Shimano Acera
Кочници: Shimano Vbrake
Со велосипедот подарок: резервна внатрешна гума,кацига и торбичка
Велосипедот е сервисиран пред еден месец и е во одлична возна состојбаИме:
Град:
skopje
Објавен на:
11.05.2019

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
anastasia iv
Град:
skopje
Објавен на:
11.05.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Se prodava samsung galaxy s7

Super socuvan bez ostetuvanja, so full oprema, baterija drzi cel den. Cena 7500 fiksna bez zameni.

Цена:9.000 MKD


Објавен на: 06.06.2019
Se izdava lokal vo TC Paloma Bjanka

Se izdava deloven prostor 19 m2 vo TC Paloma Bjanka so pogled na krstosnicata na ul.Dame Gruev i ul.Veljko Vlahovik

Цена:По договор


Објавен на: 23.05.2019
Se prodava

Se prodava MOBI WINTAB 1006 nov neotpakuvan moze da se koristi I kako laptot I kako tablet ima moznost I za dogovor cenata ne e fiksna .

Цена:200 EUR


Објавен на: 02.10.2018
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Sefovi...Kasi..Depozitni blagajni..Trezori

Сефови и каси www.birosafe.com

Разновиден асортиман на сигурносни и противпожарни сефови, домашни и канцелариски сефови, депозитни каси, дата сефови и сефови за оружје.
Биросеф е единствен пр...

Цена:194 EUR


Објавен на: 08.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка