МАПИ и СОФТВЕР за вградени навигацигации во возила !!!

ЦЕНА: 1 мкд

МАПИ и СОФТВЕР за вградени навигацигации во возила !!!


www.mapizagps.blogspot.com врши инсталација и update на мапи софтвер за сите видови на автомобили.

Мапи и софтвер за BMW, AUDI, MERCEDES, VW, RENAULT, OPEL, Volvo, Skoda, SEAT, PEGEOT, CITROEN, LAND ROVER, ALFA i многу други возила.

Ве молиме пред да не контактирате да ја запишете марката и моделот и точната дата на производство на Вашето возило.

Цена по договор !!!

За повеќе информации на веб страната www.mapizagps.blogspot.com или на gps.makedonija@gmail.com
Контакт: 078/475-662 и 075/311828

Напомена: Работиме со закажување. Лоцирани сме во Скопје во населбата Аеродром кај Т.Ц. Капитол карши Т.Ц. Бисер.Објавен на:
16.08.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
05.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка