Категории:

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Се изнајмува комплетно наместен двособен стан

Се изнајмува комплетно наместен двособен стан спремен за вселување веднаш. Станот е со уреден внатрешен ентериер со максимално искорситен простор за складирање. Има дневна соба,клима уред, засебна ...

Цена:12.000 ден.

Скопје
40 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 28.01.2021
Лосион против опаѓање на косата

Лимес производ кој помага против опаѓање на косата

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.01.2021
Продажба на готов стан во Аеродром

Продажба на готови станови во Аеродром 65м2 со градско парно со три спални 8 спрат со прекрасен поглед цена 1000 евра инвеститор Циле Инженеринг контакт Влатко 077 694 390

Цена:1.000 €

Скопје
64 m2
3 соби
5 - 10 кат
Парно греење
Лифт

Објавен на: 24.01.2021
ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ

ПРОДАЖБА НА ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ СТАНОВИ ВО ВЛАЕ УЛ,,АНГЕЛ ДИНЕВ,, СО ГРАДСКО ПАРНО,ПАРКЕТ,ЛИФЅ, КВАДРАТУРА 66М2,73М2, СО ДВЕ СПАЛНИ 950 ЕВРА М2 СО СИТЕ ДАВАЧКИ ИНВЕСТИТОР ЦИЛЕ ИНЖЕНЕРИНГ КОНТАКТ ВЛАТКО...

Цена:950 €

Скопје
66 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 24.01.2021
Се издава деловен простор во Влае

Се издава деловен простор во Влае 110 м2 ул,,Кленоец ,,48 контакт Влатко 077 694 390

Цена:770 €

Скопје
110 m2
 

Објавен на: 24.01.2021
Се издава наместен стан

Се издава наместен стан 50 м2 во Кисела Вода кај Расадник, до училиштето, тел.071/346-011,

Цена:1 €

Скопје
50 m2
2 соби
Наместен
Лифт

Објавен на: 19.01.2021
Изнајмување на простор на одлична локација

Се издава простор во Дебар Маало, во Боемската уличка.Просторот се издава празен, на подолго време и е погоден за секаква намена.Се наоѓа на први спрат од куќа,со високи тавани од 3,5 м, со комплет...

Цена:По договор

Скопје
120 m2
Ламинат
Парно греење

Објавен на: 16.01.2021
СТАНБЕНА ЗГРАДА КИНО КАРПОШ (Дебар Маало) - Debar Maalo

Stan10 - 79m2 - 2ri kat - 1250 e/m2
Stan25 - 82m2 - 5ti kat - 1300 e/m2

Во срцето на Скопје, во населба Дебар Маало само на неколку чекори од градскиот парк, во непосредна близина на училиште, ...

Цена:1.250 €

Скопје
79 m2
3 соби
Клима
Парно греење
Лифт

Објавен на: 12.01.2021
Се издава стан во Капиштец

Се издава празен стан од 75 м2 во Капиштец во близина на Завод за рехабилитација. Станот е невселуван во нова зграда.

Цена:По договор

Скопје
75 m2
3 соби
Парно греење
Лифт
Чиста документација

Објавен на: 11.01.2021
Izrabotka na inox (prohrom)ogradi

Izrabotuvame ogradi,delovi za kujni i dnevni vnatresni i nadvoresni skali,balkoni vo site dimenzii..izrabotkata e 100%profesionalna i za nasiot kvalitet davame garancija

Цена:60 €

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2021
Se Prodava Inventar

Se prodava inventar za restorani i kafici,masi razlicni,stolici+navlaki,aparat za kafe so 3 rucki komplet puma i aparat za melenje na kafe,muzicki sistem 2 zvusnici+pojacal+mixet+mikrofon,frizideri...

Цена:3.800 ден.

Тетово
 

Објавен на: 03.01.2021
DEZINFEKCIJA (I ZA KOVID KORONA COVID-19) DEZINSEKCIJA I DERATIZACIJA 076884703 24/7

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO KVALITETNO 076884703 070819058
RABOTIME NIZ CELA MAKEDONIJA
RESENIE I EKSEPERTI SME ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO VIRUSI(PROT...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 20.12.2020
Se prodava kukja vo Centar na Skopje - 286m2

Се продава куќа во центар (локација позади универзална сала), со три посебни станови (три спрата), секој од становите е трособен со тераса и еден од становите има додатно уште еден балкон, во ценат...

Цена:350.000 €

Скопје
286 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Паркет
Чиста документација

Објавен на: 18.12.2020
Se izdava, sprat od kukja, moze i komplet

Kukja vo Crniche, na najubava lokacija, nad Sv.Petka,200 m
moznost na izdavanje kako posebna edinica,
prizemje, so poseben vlez, i kompletno opremena,
klimi, itn

Цена:3.001.700 €

320 m2
5+ соби
Приземје + 2 ката
Ламинат
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 15.12.2020
Apartments Vela - Pestani, Ohrid

Novi apartmani se izdavaat vo naselba Pestani na samiot breg na Ohridskoto Ezero od 45m2 so posebna dnevna i spalna + 10m2 terasa.Sekoj apartman e opremen so sopstvena banja, kujna, frizider, kablo...

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 13.12.2020
Се издава стан кај три бисери

Се издава стан во аеродром кај три бисери, 64м2, на втор кат со градско парно делумно наместен како офис.Цена по договор. Контакт- Петар 070 219 841

Цена:По договор

Скопје
64 m2
2 соби
Клима
Парно греење
Чиста документација

Објавен на: 08.12.2020
prodavam drveni sobni vrati

Prodavam polovni drveni sobni vrati komolet so kaseta. Vkupno 6 komada. (200x79 - 3 kom.; 200x89; 200x69; 200x85)
Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam PVC vrati

Prodavam recisi novi PVC vrati 2 komada. Edna posiroka (80x190) i edna potesna (60x195). Cenata e po komad, za edna vrata
Zoki= 078326161

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam radijatori

Prodavam guseni radijatori 8 komada (26+17+16+15+14+10+10+8) so vkupno 116 rebra.Cenata e za edno rebro
Zoki= 078326161

Цена:80 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
prodavam parno kotel

Prodavam komplet poloven parno kotel so pecka Gorenje; pumpa; ekspanzionen sad i termoventil
Zoki= 078326161

Цена:18.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.12.2020
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка