ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VIAGRA,KAMAGRA CIALIS -ISPORAKA NIZ SKOPJE ZA 20 MINUTI

SUPER KAMAGRA TABLETI,KAMAGRA BO
MBONI,KAMAGRA GEL,KAMAGRA SHUMECI,CIALIS TABLWTI,CIALIS GEL.ZGOLEMENO LIBIDO,CVRSTA EREKCIJA, 4 CASOVNA POTENCIJA.BIDETE BIK VO KREVETOT,ZBOGATETE GO VASIOT LJUBOV...

Цена:По договор

   

Објавен на: 11.06.2024
Комплет спална со душек и плакар

Продавам кревет за спална со се душек, душекот е релативно нов малку е користен. Заено се продава и Плакар во релативно добра состојба. Се продаваат ради реновирање.

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 17.04.2024
KAMAGRA GEL TABLETI NAJ EFTINO OD SITE ORIGINAL

KAMAGRA GEL TABLETI PREPARATI ZA POTENCIJA I SILNA EREKCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO OD SIT
1kutija 7 kesicki kamagra po 100 mlg so razni ovosni vkusi
1 kutija 7 shumeci tableti kamagra 100mlg
1 kuti...

Цена:По договор

   

Објавен на: 27.03.2024
Bracen lezaj i dusek

Se prodava bracen lezaj 2x2,20 i dusek Dormeo relativno nov vo odlicna sostojba.
Kontakt telefon 070 884624

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 08.11.2023
Komodi i masicki-Unikat

Izrabotki na komodi i klub masicki

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 27.10.2023
Tretmani

Tretmani

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 14.10.2023
kamagra gel tableti super viagra shumeci naj eftino od site

KAMAGRA GEL TABLETI PREPARATI ZA POTENCIJA I SILNA EREKCIJA ORIGINAL NAJ EFTINO OD SITrn1kutija 7 kesicki kamagra po 100 mlg so razni ovosni vkusirn1 kutija 7 shumeci tableti kamagra 100mlgrn1 kuti...

Цена:По договор

   

Објавен на: 20.09.2023
Elektricar i pomosnik serviser za klima uredu

Kompanijata STARTER FON ima potreba od elektricar majstor i pomosnik majstor za servis i montaza na klima uredi. Kontakt Mirće 0702224811,+38972233501

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 08.07.2023
Prodavam obleka od zatvoren butik

Prodavam detska i zenska letna obleka od zatvoren butik, po ekstra povolna cena. Od 50, 70 do 100 denari, vkupno 450/500 parcinja. Postoi moznost za dogovor na cenata. Tel. 075762379.

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.07.2023
Масажи и третмани во Охрид

Машки масер прави масажи во Охрид,опуштете го вашето тело. Работно време од 8:30 до 23:30 секој ден. Закажувањ на термин на моб 076794886.

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 25.06.2023
Prodavam FRIZHIDERI

Prodavam frizhideri: Komora 500 litri, cena: 9.000 denari. Vertikalen za pijaloci, cena: 5.000 denari. Dvata zaedno so popust, cena: 12.000 denari. Tel. 077 970 913

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 12.04.2023
PRODAVAM VENCANICA

Vencanicata e ednas nosena, kupena na 3ti Septemvri. Socuvana bukvalno kako vo prvobitna sostojba. Se sostoi od dva dela, edniot del e balska so dve korpi, drugiot del se slic kade sto se vadat ko...

Цена:999 €

   

Објавен на: 01.04.2023
ureduvane na dvorni povrsini

se ureduvat dvorni povrsini so trimer kosalka motorna pila kultivator i dr cena po dogovor

Цена:111.111 ден.

   

Објавен на: 23.03.2023
Roland GR-30 Guitar Synthesizer + GK-2A Pickup

Roland GR-30 Guitar Synthesizer + GK-2A Pickup + гитара

Доколку ви фали синтисајзер во бендот или амбиентален позадински звук, соло виолина, синтисајзер,, труба, саксафон, хармоника.... еве решение

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 05.03.2023
Servis na roletni, popravka na roletni

vrsime servis na sekakov vid na roletni vo skopje i okolina
doagame na povik
075858837

Цена:10 €

   

Објавен на: 28.02.2023
ЛУЛАШКИ продажба

ЛУЛАШКИ - ЕДИНСТВЕНИ ВО ЗЕМЈАВА. Траен квалитет, произведени од метал и дрво. Употребливи за уживање во хотели, луксузни вили, градини, тераси, ресторани, кафулиња, плажи или базени. Продажба на го...

Цена:350 €

   

Објавен на: 23.02.2023
NAJSUPER NAJKVALITETNO NAJEFIKASNO OTSRANUVANJE NA PROBLEMOT SO LEBARKI MRAVKI BUBASVABI GLUVCI STAORCII I SLICNO

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO KVALITETNO 076884703 070819058
RESENIE, EKSEPERTI SME I NUDIME ODLICEN KVALITET ZA PROBLEMITE STO GI IMATE SO, LEBARKI, BUBASV...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.01.2023
Prodavam LULASKI

Продавам лулашки за уживање, на големо и мало. За луксузни хотели, вили, куќи, дворови, базени. Цена: 350 евра. Тел.077970913

Цена:350 €

   

Објавен на: 26.01.2023
Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продавам оригинална, потпишана слика, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ Грозданов.
Дивна е современа сликарка, македонска шампионка во стрелаштво и учесничка на две Олимпијади.
Живее и р...

Цена:1.900 €

   

Објавен на: 12.01.2023
БИШОН ФРИЗЕ НА ПРОДАЖБА

Останати се само уште 2 кученца машко и женско за резервација. Ги добивате прочистени и вакцинирани спремни да се земат пред Нова година.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.12.2022
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка