ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
3080 RTX White

Prodavam 3080 RTX White
https://rog.asus.com/my/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3080-o10g-white-model/
Mnogu malku koristena za gejming.

Цена:50.000 ден.

   

Објавен на: 26.09.2023
VIp Agencija Bara Devojki za Rabota !!!

VIP Agencija , bara Devojki za Rabota !!!

Mora da Bidete : Otvoreni , Komunikativni , So Pozitiven stav I Prijatna Dispozicija.

Цена:1.000 ден.

   

Објавен на: 16.08.2023
Masazi, Масажа

diskretni MAsazi vo prijaten ambient

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 08.08.2023
ПРОДАВАМ КРЕВЕТ СО ЕДЕН ЛЕЖАЈ

ПРОДАВАМ КРЕВЕТ СО ЕДЕН ЛЕЖАЈ МАЛКУ КОРИСТЕН , КУПЕН ЗА 12 000
ДЕНАРИ , КРЕВЕТОТ МОЖЕ ДА СЕ СОБЕРЕ .
ЦЕНА-7000 ДЕНАРИ
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ - 075 400 887

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 08.08.2023
Tajni sredbi

Maz 43 od Skopje bi zapoznal zenska osoba do 45 god za tajni sredbi.kontakt what's up 075 253747

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 04.08.2023
Детска количка

Продавам детска количка Lorelli составена од три дела.

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 25.07.2023
MINI KAMERA KAMERI SO NAJMALA GOLEMINA IDEALNI ZA KRIENJE

www.telefon-spy.com

NAJMALA WIFI mini kamera so dolga leka, idealna mala minijaturna kamera za krienje.Kamerata moze da ja pratite preku telefon ili kompjuter od bilo kade.
Kamerata ima golema ...

Цена:3.990 ден.

   

Објавен на: 24.07.2023
APARAT ZA SPIUNIRANJE BUBICA BUBICI ZA PRISLUSKUVANJE

www.telefon-spy.com

Ova e najdobriot profesionalen spiunski prisluskuvac(BUBICA) so APLE tehnologija.
Aparatot ima 2 ekstra ultra osetlivi mikrofoni.

Цена:2.990 ден.

   

Објавен на: 24.07.2023
delovni uslugi

Masazi, tretmani

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 04.07.2023
Чистење станови, куќи и деловни објекти

Чистам станови куќи и деловни објекти, правам генералки и редовно одржувам. тел:078-533-166

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
МАЈСТОРСКИ УСЛУГИ

RENOVIRANJE NA STANOVI I KUKI KOMPLET SO MOLERSKI, VODOINSTALATERSKI, BRAVARSKI, ELEKTRICARSKI I DRUGI USLUGI.Kontakt telefon: 070 824 272

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.06.2023
Бебешко креветче

Се продава бебешко креветче, дрвено, во одлична состојба, многу малку користено. Креветчето се продава заедно со душекот.

Цена:4.600 ден.

   

Објавен на: 23.05.2023
Он-лајн работа од дома

Он-лајн работа од дома: Како до плата од 900+ еур и кариера во Американската транспортна индустрија?
Повелте на презентација во недела, 21.05.2023 во 12ч.
078 - 246 - 172

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.05.2023
Продавам нова облека за деца од затворена продавница

Продавам нова облека за деца од затворена продавница. Парчиња 500, цена на парче 250 денари. Цената не е фиксна, постои можност за договор. Тел 076971804

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.05.2023
Судски превод - преведувач албански јазик 072700399

Судски преведувач од албански јазик врши превод од албански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач српски јазик 072700399

Судски преведувач од српски јазик врши превод од српски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печат....

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач хрватски јазик 072700399

Судски преведувач од хрватски јазик врши превод од хрватски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач словенечки јазик 072700399

Судски преведувач од словенечки јазик врши превод од словенечки на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка с...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач романски јазик 072700399

Судски преведувач од романски јазик врши превод од романски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач полски јазик 072700399

Судски преведувач од полски јазик врши превод од полски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печат....

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка