ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Судски превод - преведувач унгарски јазик 072700399

Судски преведувач од унгарски јазик врши превод од унгарски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач словачки јазик 072700399

Судски преведувач од словачки јазик врши превод од словачки на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач чешки јазик 072700399

Судски преведувач од чешки јазик врши превод од чешки на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печат.
...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач италијански јазик 072700399

Судски преведувач од италијански јазик врши превод од италијански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач португалски јазик 072700399

Судски преведувач од португалски јазик врши превод од португалски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач шпански јазик 072700399

Судски преведувач од шпански јазик врши превод од шпански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печа...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач француски јазик 072700399

Судски преведувач од француски јазик врши превод од француски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач дански јазик 072700399

Судски преведувач од дански јазик врши превод од дански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печат....

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач шведски јазик 072700399

Судски преведувач од шведски јазик врши превод од шведски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печа...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач холандски јазик 072700399

Судски преведувач од холандски јазик врши превод од холандски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со ...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Судски превод - преведувач англиски јазик 072700399

Судски преведувач од англиски јазик врши превод од англиски на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со пе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 14.05.2023
Otvoranje firma - registracija na firma za 1 den

Registracionen agent vrsi otvoranje na firma za 1 den za samo 6000 mkd.
Javete se za info i pocetok na procedura.
Kontakt 071 81 77 81

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 13.05.2023
Prodavam ASUS laptop

ASUS FX504GD
2.3 GHz Intel Core i5-8300H Quad-Core
8GB of DDR4 RAM | 256GB SSD
15.6" 1920 x 1080 Wide-View Display

Цена:21.000 ден.

   

Објавен на: 30.04.2023
Cuvanje deca

Cuvam i ucam deca

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 18.04.2023
Ketering za site vidovi sobiri


Кетеринг за Вашите прослави и свечени моменти!

Веридби, домашни свадби, семејни јубилеи, годишнини на фирми, слави, родендени, крштевки и други видови групни собири.

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 13.04.2023
Се продаваат 2 ИКЕА кревети 90х200 на кат

Се продаваат 2 (два) ИКЕА кревети 90х200 на кат, склопени и користени неколку години.
Цена 6000 ден по кревет.

https://www.ikea.com/kr/en/p/svaerta-loft-bed-frame-silver-colour-00247983/

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 26.03.2023

Цена:380 ден.

   

Објавен на: 21.03.2023
Алум. Радиатор низок

Радиоатор алуминиумски, 116 см долзина + 10 см со вентили, 30 висина и 16 ширина. 19 ребра. Малку користен. Поволно.

Цена:2.200 ден.

   

Објавен на: 06.03.2023
Frizerki i kozmeticarki

Za potrebite na nasiot novootvoren salon za ubavina potrebni se:rn- kozmeticarka so iskustvo vo pravenje nokti, depilacija i masazarn- frizerka so iskustvo rnDobri uslovi za rabota kako i moznost z...

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.03.2023
Baram zenska za druzenje.moze i poveke

Baram zenska za druzenje pa i poveke.ziveam i rabotam vo Swajcarija i baram zenska od Makedonija koja ako bide se vo red mozna i e vrska.do 40 godini.postari ne me konraktirajte..tel.075862326

Цена:50 ден.

   

Објавен на: 09.02.2023
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка