Нудам работа во трафика/киоск

ЦЕНА: По договор

Нудам работа во трафика/киоск


Се бара продавачка за работа во трафикаЛокација:Наспроти касарната
Информации на тел: 071/315-212Град:
Велес
Телефон:
071315212
Објавен на:
10.06.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Виолета Андова
Град:
Велес
Телефон:
071315212
Објавен на:
08.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

KAMAGRA VIAGRA CIALIS LEVITRA Original! (vnimavajte od falsifikati) !!!

Viagra(pfizer) 4x100mg - 1600den
Cialis(lilly) 4x20mg - 1600den
Kamagra oral jelly 7x100mg - 1800den
Kamagra tableti na rastvoranje 7x100mg - 1800den

Цена:1 MKD


Објавен на: 20.03.2020
Комплет кујна, нова, сочувана и во одлична состојба!

Се продава комплет кујна.
27 000 ден. или по договор

Цена:27.000 MKD


Објавен на: 26.09.2019
Prodavam nov samsug tv(55inc)138sm

Nov samsug tv(neodpakovan)so 2god garancija

Цена:34.000 MKD


Објавен на: 20.09.2018
Работник за Работа во Производство на Здрава Храна 

Опис на работата: Подготовка на шеќер, Подготовка на чај, Подготовка на садови за работа, Одржување хигиена во просторот при работата, Миење на садови, Дезинфекција, Одржување лична хигиена при раб...

Цена:16.300 MKD


Објавен на: 31.07.2018
Нудам долгорочни кредити

Ви треба пари брзо, што треба да се направат подобрувања, консолидација на долгот, купување на втор дом за било која причина, јас може да помогне. Јас го рефинансира вашиот дом е прв или втор ред с...

Цена:10 EUR


Објавен на: 07.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка