NOVI ORGINALNI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE

ЦЕНА: 990 мкд

NOVI ORGINALNI MICRO MAGNETNI BUBICI ZA PREPISUVANJE


Novi Orginalni fabricki micro magnetni Bubici za prepisuvanje na ispiti po najniski ceni i dostava niz cela Makedonija!

Bubicite se fabricki izraboteni i testirani so pojacan zvuk, a ne domasno praveni i motani so izolir i doagaat vo komplet so dve micro bubici!
Rabotat na site telefoni bez razlika dali se na Android ili IOS IPhone!

Prodazba na bubica za 990 den.
Iznajmuvanje na bubica 290 den.

DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA!


Mob.077 572 117 Deanbubica , bubici , buba , bubamara , slusalka , slusalki , mala ,mikro, minijaturna , najmala бубица , бубици , буба , бубамара , слушалка , слушалки , мала , минијатурна , најмала , микро , prisluskuvanje , prislushkuvanje , prisluskuva , shpiun, shpion , spion , spiun , бубица , бубици , прислушкува , прислушкување , шпиун , шпион , шпиунирање , SPY , ispit , ispiti , испит , испити , препишување , prepisuvanje , prepishuvanjeГрад:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
13.03.2019

ЦЕНА: 990 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dean Deanovski
Град:
skopje
Телефон:
078 300 598
Објавен на:
12.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка