Se prodava HP Mini 110-3101sd

ЦЕНА: 7000 мкд

Se prodava HP Mini 110-3101sd


Se prodava HP Mini 110-3101sd sepcifikacii mozete da videte na sledniot link http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02511424 znaci iam nadogradeno za nego ram uste 1GBDDR2 go prodavam so torbicka inaku e zemen od Anhoch.Si ima naego licencirana win 7 starter i office 2010 starter verzija iako jas go preformatirav i instalirav win 8 svez kopija so drugite osnovni usluzni programi kako office i dr.Davam za nego eden den test no sakam da znaete deka baterijata ne mu e ispravna iako mozete da go rabotite so orginalniot punjac za nego inaku e mnogu socuvan.Град:
Skopje
Телефон:
077707192
Објавен на:
24.01.2015

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Blagoja Ivanovski
Град:
Skopje
Телефон:
077707192
Објавен на:
24.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка