Umetnicki sliki

ЦЕНА: 130 €

Umetnicki sliki


Prodavam umetnicki sliki izraboteni vo tehnika maslo na platno. Avtor;Akademski slikar Nikola Ganevski - Nino. Slika 1)Naslov;,Dunja i roza,so dimenzii 30 x 41 sm.izrabotena 2007 godina.(Cena;130 evra) Slika 2)Naslov; ,,Grne i tri kajsii so dimenzii 30 x 41 sm.izrabotena 1999 godina.(Cena; 130 evra).Град:
Skopje
Телефон:
070572244
Објавен на:
04.04.2019

ЦЕНА: 130 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Nikola Ganevski
Град:
Skopje
Телефон:
070572244
Објавен на:
29.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка