Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
PS 5 Console Game

Sales Person Sarah
Skype : electdealsltd
WhatsApp : +971525090289
E-mail : electdealmart@gmail.com

Цена:190 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Apple iPhone 13 Pro 6.1" Sim 128GB 256GB 512GB Gold Phone

E-mail : eosstore24@gmail.com
New Samsung Galaxy S21 5G SM G991U 128GB Phantom Gray Black
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Sierra Blue Unlocked
Apple iphone 13 pro max unlocked 256G Sierra Blue

Цена:550 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Canon EOS R6 Mirrorless Digital Camera with RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens

Canon EOS R6 Mirrorless Digital Camera with RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens.

Condition : New

Цена:1.450 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB GDDR6X LHR Graphics Card

Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB GDDR6X LHR Graphics Card
Price:
US $759
ITEM: Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB (REV2.0) LHR GDDR6X Graphics Card

Цена:650 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Bitmain Antminer L3 with APW3 Power Supply

BRAND NEW Bitmain Antminer L3+ with APW3++ Power Supply, Scrypt 504 MH/s SCRYPT

Sales Discount Price : US $752.44

Цена:650 €

   

Објавен на: 28.10.2021
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка