Canon EOS R6 Mirrorless Digital Camera with RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens

ЦЕНА: 1450 €

Canon EOS R6 Mirrorless Digital Camera with RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens


Canon EOS R6 Mirrorless Digital Camera with RF 24-105mm f/4 L IS USM Lens.

Condition : New

Sales Discount Price : US $1,540.44

For More for information , contact us below Electronics Deals Mart Group of Company

Skype ID : electdealsltd

Tel/Whatsapp : +971525090289

Hangout : electdealmart@gmail.com
#electdealmart
#salespersonzotac
#businesstoday
#edmgcИме:
Објавен на:
28.10.2021

ЦЕНА: 1450 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Sarah
Објавен на:
28.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка