Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB GDDR6X LHR Graphics Card

ЦЕНА: 650 €

Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB GDDR6X LHR Graphics Card


Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB GDDR6X LHR Graphics Card
Price:
US $759
ITEM: Gigabyte GeForce RTX 3080 Gaming OC Waterforce WB 10GB (REV2.0) LHR GDDR6X Graphics Card
CONDITION: Brand New in Box, not opened or used.

Shipping DHL 3-4 Days Only

Payment

We only accept MoneyGram payments.

Skype ID : electdealsltd

Tel/Whatsapp : +971525090289

Hangout : electdealmart@gmail.com
#electdealmart
#salespersonzotac
#businesstodayИме:
Објавен на:
28.10.2021

ЦЕНА: 650 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Sarah
Објавен на:
28.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка