PS 5 Console Game

ЦЕНА: 190 €

PS 5 Console Game


Sales Person Sarah
Skype : electdealsltd
WhatsApp : +971525090289
E-mail : electdealmart@gmail.com

Best Offer: 190 EURO

Brand New Factory Sealed- PS 5 Console Game. Ships with UPS 3-day Signature for sale

Shipping : Free DHL FEDEX UPS

Delivery : Estimated Delivery within 3-4 Days .

Payments: BT/MG/WISE

Returns : Free 30 Days Return Policy

All Models Games/Videogame Available in Store .

For More for information , contact us below

Sales Person Sarah
Skype : electdealsltd
WhatsApp : +971525090289
E-mail : electdealmart@gmail.comИме:
Објавен на:
28.10.2021

ЦЕНА: 190 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Sarah
Објавен на:
28.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка