Bitmain Antminer L3 with APW3 Power Supply

ЦЕНА: 650 €

Bitmain Antminer L3 with APW3 Power Supply


BRAND NEW Bitmain Antminer L3+ with APW3++ Power Supply, Scrypt 504 MH/s SCRYPT

Sales Discount Price : US $752.44

BRAND NEW Bitmain Antminer L3+ with APW3++ Power Supply, Scrypt 504 MH/s SCRYPT.


Brand new in box ant miner L3 and power supply both new in box

This was an extra backup unit I’ve had in my closet brand new ! No stories no issues mint condition

The box to l3 was opened to inspect only and the power supply was never opened still in original box I can open to inspect power supply as well before shipping if requested
We only accept Bitcoin payments.

Skype ID : electdealsltd

Tel/Whatsapp : +971525090289

Skype ID : electdealsltd

Hangout : electdealmart@gmail.com
#electdealmart
#salespersonzotac
#businesstodayИме:
Објавен на:
28.10.2021

ЦЕНА: 650 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Sarah
Објавен на:
28.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка