Англиски за македонци 1500ден=4 часа/ Gjuha maqedone për shqiptar 2000Den=4 ligjerata/ Macedonian language classes in english for expats 2000MKD=5 individual classes

ЦЕНА: 2000 мкд

Англиски за македонци 1500ден=4 часа/ Gjuha maqedone për shqiptar 2000Den=4 ligjerata/ Macedonian language classes in english for expats 2000MKD=5 individual classes


1000MKD = 5 CLASSES MACEDONIAN FOR ENGLISH SPEAKERS IN A GROUP OF MINIMUM 8 PEOPLE
2000MKD = 5 INDIVIDUAL CLASSES IN MACEDONIAN FOR ENGLISH SPEAKERS WITHOUT GROUP.
500ДЕН 4 ЧАСА ОД 45 МИНУТИ ЗА АНГЛИСКИ ВО ГРУПА ОД 7 ЛУЃЕ.
1500ДЕНАРИ 4 ИНДИВИДУАЛНИ ЧАСА ПО АНГЛИСКИ/АЛБАНСКИ ЈАЗИК ОД ПО 60 МИНУТИ.Град:
SKOPJE
Телефон:
076226612
Објавен на:
13.12.2021

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Anastasija Blazhevska
Град:
SKOPJE
Телефон:
076226612
Објавен на:
13.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка