БУЊА ОД ПРИРОДЕН КАМЕН МЕРМЕР И ТРАВЕРТИН

ЦЕНА: 1000 мкд

БУЊА ОД ПРИРОДЕН КАМЕН МЕРМЕР И ТРАВЕРТИН


Квалитетно и најевтино на пазарот,буња од природен камен травертин и бел мермер.Вашите желби се наш приоритет.Цената се движи од 1000 до 1400 ден за 1м2 во зависност од типот на каменот.
Изработка на мермерни окапници,ивичњаци за ѕидани огради,мермерни скали,обложување на камини со мермер,бели декоративни камчиња за двор и др.
Информации на тел.078333079-ИГОРГрад:
СКОПЈЕ
Телефон:
078333079
Објавен на:
02.03.2019

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ИГОР МЕРМЕР ФЛИНСТОН
Град:
СКОПЈЕ
Телефон:
078333079
Објавен на:
02.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка