Бебешко креветче

ЦЕНА: 4600 мкд

Бебешко креветче


Се продава бебешко креветче, дрвено, во одлична состојба, многу малку користено. Креветчето се продава заедно со душекот.Град:
Скопје
Телефон:
076474934
Објавен на:
23.05.2023

ЦЕНА: 4600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Олгица Бошнаковска
Град:
Скопје
Телефон:
076474934
Објавен на:
18.04.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка