Биро за компјутер

ЦЕНА: 1500 мкд

Биро за компјутер


Продавам биро за компјутер. Димензии 122х76 см.Град:
Skopje
Телефон:
075 292 693
Објавен на:
12.04.2019

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vanco Angelkov
Град:
Skopje
Телефон:
075 292 693
Објавен на:
12.04.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка