Градежништво и реновации

ЦЕНА: По договор

Градежништво и реновации


Наши активности:
1. Внатрешно реновирање на стари згради
2.Надворешно реновирање на стари згради
3. Реновирање на станови
4. Изградба на челична вила
5. Израдба на вила од армиран бетон.

За по детални информации обратете се во нашите канцеларии или на нашите контакт броеви.

Контакт број: 070266512Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070266512
Објавен на:
30.03.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Berk Ahmed
Град:
Skopje
Телефон:
070266512
Објавен на:
30.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка