Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X

ЦЕНА: 1100 €

Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X


Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X. работи совршено и доаѓа со гаранција за производство

Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да контактира на Whatsapp: +1 (430) 895-7715Име:
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mark Vincent
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка