ДИГИТАЛНИ ПАРИ преземете бесплатно

ЦЕНА: 1 мкд

ДИГИТАЛНИ ПАРИ преземете бесплатно


ДИГИТАЛНИ ПАРИ
* преземете бесплатно *
апликација ,, Pi Network ,,
INVITATION CODE : Slavuj3
Мобилна апликација:,,Pi Network,,
INVITATION CODE: Slavuj3

CoinDataFlow веќе ја наведе оваа валута и моменталната проценка на мрежата 1Pi = 1,16 УСД и проценката се зголемува секој ден
Внесете „Цена на мрежата на Google“ во Google
менувачница CoinDataFlow, Coinstats и многу други

* Ова е фаза на тестирање и само во третата фаза излегува на пазарот што доаѓа во текот на годината *
+ Апликацијата има славјуј3 разговор каде е објаснето како и што да се „руши“ и има превод на наш јазик +
Апликацијата не треба Wi-Fi и не користи мобилни податоци, ова е почетен тест период во кој ги наградува своите членови за нивниот придонес
кога беше потребна најпотребната поддршка од новите членови.
# ОВАА АПЛИКАЦИЈА И СТАНУВА ВАША ВАЛЕТА СО КОЈ EЕ ТРГУВАТЕ: Плаќајте сметки, продавајте, купувајте итн. #
Подоцна, кога ќе биде официјално на берза и во менувачници, нема да се дистрибуира бесплатно
Така започна BITCOIN, првично беше споделен бесплатно, а сега вредноста на 1 BITCOIN е над 20.000 евра.
Во моментов имаме над 10 милиони членови .... Што е доволно да се каже за каква поддршка станува збор, па дури и Биткоин немаше над 10 милиони членови-корисници

Мобилна апликација: ,,Pi Network ,,
iNVITATION CODE: Slavuj3Име:
Град:
Skopje
Телефон:
066493315
Објавен на:
18.01.2021

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marija Susic
Град:
Skopje
Телефон:
066493315
Објавен на:
18.01.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка