Давам часови по германски јазик

ЦЕНА: 300350 мкд

Давам часови по германски јазик


Здраво, се викам Јана и давам чсови по германски јазик на основно и средношколци, како и на сите останати кои сакаат да го научат јазикот.
Ласовите би биле електронски, преку Skype или Zoom, а цената 300/350 мкд/час, зависно од распоредот на часови.Град:
Skopje
Телефон:
+389 78 401 701
Објавен на:
03.10.2021

ЦЕНА: 300350 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jana Angjelkovska
Град:
Skopje
Телефон:
+389 78 401 701
Објавен на:
03.10.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка