Елек од мерино волна со сребро и магнети

ЦЕНА: 5720 мкд

Елек од мерино волна со сребро и магнети


Елек од мерино волна со сребро и магнети - произведен од висококвалитетна мерино волна со Woolmark сертификат и е наменет да обезбеди идеална заштита и комфорт на грбот, рамениците и вратот. Ги ублажува хроничните болки во овoj дел на телото. Дополнително магнетите и сребрените нишки обезбедуваат благопријатен ефект врз здравјето, го елиминираат заморот и ја подобруваат циркулацијата во грбот и половината. Цена 5720 денариИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015

ЦЕНА: 5720 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка