Калциум + Магнезиум - 400 таблети

ЦЕНА: 1495 мкд

Калциум + Магнезиум - 400 таблети


Калциум + Магнезиум - 400 таблети
Калциум - минералот на долговечноста!
За здрави коски, нормална работа на кардио-васкуларниот и дигестивниот систем!
Се препорачуваат да се користат при: грчеви во
мускулите, болки во зглобовите, кршливост на ноктите,
егземи, палпитации, несоница, нарушување на варењето и киселини во желудникот, остеопороза, при кардио – васкуларни заболувања.
Код: 3041040
Цена 1495,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015

ЦЕНА: 1495 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка