Комплет за здрави зглобови – Зеленоусна школка 150 капсули + Крем-балсам со глукозамин 150 мл Стоп за проблемите со зглобовите!

ЦЕНА: 2860 мкд

Комплет за здрави зглобови – Зеленоусна школка 150 капсули + Крем-балсам со глукозамин 150 мл Стоп за проблемите со зглобовите!


Комплет за здрави зглобови – Зеленоусна школка 150 капсули + Крем-балсам со глукозамин 150 мл
Стоп за проблемите со зглобовите!
Високо-ефикасна комбинација за поткрепа и спречување на дегенеративните процеси во зглобовите. Ефикасно помага при различни видови на артритиси, спондилози и ишијас, болки во зглобовите и др.
Код: 304161
Цена: 2860,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 2860 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка