Комплет за нега на тело Green Pharmacy

ЦЕНА: 1375 мкд

Комплет за нега на тело Green Pharmacy


Комплет за неа на тело Green Pharmacy
Арганово масло и смоква за хидратирана и потхранета кожа!
Чистење, нега, аромотерапија и релаксација на телото и
сите сетила. Комплет од гел за туширање, пилинг за тело
и путер за тело со арганово масло и смоква. Без парабени,
вештачки бои, SLS и SLES.
Код: 86301322
Цена: 1375,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 1375 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка