Комплет против косопад Green Pharmacy

ЦЕНА: 645 мкд

Комплет против косопад Green Pharmacy


Комплет против косопад Green Pharmacy
Ефикасно решение против косопад!
Специјален растителен комплекс кој ги храни, хидрира
и регенерира влакната. Го спречува прекумерното
опаѓање на косата и го стимулира нејзиниот раст.
Комплетот е составен од шампон, балсам и растително
масло со репа. Не содржи парабени, вештачки бои, SLS
и SLES.
Код: 86103111
Цена: 645,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 645 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка