Комплет против првут Green Pharmacy

ЦЕНА: 645 мкд

Комплет против првут Green Pharmacy


Комплет против првут Green Pharmacy
Ефикасно ослободете се од првутот!
Моќна комбинација на природни состојки кои го
смируваат непријатното чешање, го намалуваат
лупењето на темето, ги регулираат масните жлезди
од прекумерно лачење на себум и ја зајакнуваат
структурата на влакното. Комплетот е составен од
шампон, балсам и растително масло. Не содржи
парабени, вештачки бои, SLS и SLES.
Код: 86106115
Цена: 645,00 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015

ЦЕНА: 645 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
06.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка