Лап топ марка HP Probook 4520s

ЦЕНА: 6500 мкд

Лап топ марка HP Probook 4520s


Половен лап топ марка HP Probook 4520s со Intel core i3 процесор, 3 GB RAM меморија, 15.4 инчен лед екран и 250 GB Toshiba нов хард диск. Лап топот е во одлична состојба и е идеален за работа на интернет, користење e-mail, word, excel и социјални мрежи. Добивате оригинал полнач и ГРАТИС спортска торбичкаГрад:
Skopje
Телефон:
070370399
Објавен на:
12.08.2020

ЦЕНА: 6500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Jovica Belovski
Град:
Skopje
Телефон:
070370399
Објавен на:
12.08.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка