Лектура на текстови, магистерски, семинарски и др.

ЦЕНА: По договор

Лектура на текстови, магистерски, семинарски и др.


Овластен лектор по македонски јазик со лиценца врши лекторирање на различен вид текстови. Цена по договор.Град:
Скопје
Телефон:
070-831-762
Објавен на:
09.01.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Даниела Антоновска
Град:
Скопје
Телефон:
070-831-762
Објавен на:
09.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка