Магнетен појас од висококвалитетна мерино волна, магнети и сребро.

ЦЕНА: 1835 мкд

Магнетен појас од висококвалитетна мерино волна, магнети и сребро.


Магнетен појас од висококвалитетна мерино волна, магнети и сребро. За брзо и ефикасно отстранување на болка од различен карактер. Подобрува состојба при воспаленија и болки во 'рбетот, зглобовите, лактите, колената, грбот, рамената, стомак. Цена 1835 денИме:
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015

ЦЕНА: 1835 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
SS & ES
Град:
Скопје, цела МК
Телефон:
078 610 785
Објавен на:
05.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка