Машка Диоленска Бунда

ЦЕНА: 2800 мкд

Машка Диоленска Бунда
Продавам нова никогаш неносена бунда, наменета како HTZ опрема, со волна од вмарешната страна и платно кое не пропуста вода и ветер, големина број 52

Цената може да се договори

тел.077/717-420Објавен на:
07.10.2017

ЦЕНА: 2800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
07.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка