НОВ ЛАПТОП ЛЕНОВО!!!

ЦЕНА: 13000 мкд

НОВ ЛАПТОП ЛЕНОВО!!!


PRODAVAM NOV LENOVO LAP TOP SAMO EDNAS UKLUCEN RADI WINDOSOT DA SE AKTIVIRA SO LICENCIRAN WINDOS SO NEGO SLEDVIT GRATIS CANTA I MAUS CENA 14.000 SO 2 GOD GARANCIJA FULL PACK KOJ STO KOSTA 16.500 VO AMC BEZ WINDOS BEZ TORBA I BEZ MAUS I SO 1 GOD GARANCIJA...CENATA E FIKSNA!!! Tel za kontakt: 071/756-148Град:
Resen
Телефон:
071756148
Објавен на:
17.02.2015

ЦЕНА: 13000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Ресен

Контакт

Име:
Gorance Jovcev
Град:
Resen
Телефон:
071756148
Објавен на:
17.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка