Невестински фустан

ЦЕНА: 350 €

Невестински фустан


Модерен убав и романтичен венчален фустан.
Величина 36-38.
Фустанот е уникатно изработен со внимателно изработени детали. Направен од три слоен материјал, вклучувајќи висококвалитетна чипка и многу мек тул.
Цена по договор.Град:
Скопје
Телефон:
077742865
Објавен на:
13.01.2018

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Елена Николе
Град:
Скопје
Телефон:
077742865
Објавен на:
13.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка