Облека Зара, Страдивариус,Бершка, Пул анд Бер

ЦЕНА: 100 мкд

Облека Зара, Страдивариус,Бершка, Пул анд Бер


Продавам женска облека од шпанските брендови Зара, Страдивариус и сл., поради затварање на Марфи Шоп.Ценa 100 денари.Град:
Skopje
Телефон:
070333434
Објавен на:
26.01.2018

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Skopje
Телефон:
070333434
Објавен на:
10.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка