ПРОДАВАМ ИГРИЦИ

ЦЕНА: 100 мкд

ПРОДАВАМ ИГРИЦИ


ПРОДАВАМ ИГРИ ЗА КОМПЈУТЕР ЗА ПЛАИСТАТИОН 2 И ФИЛМОВИ СО СРПСКИ ПРЕВОД ЗАИНТЕРЕСИРАНИ 077-859-832Град:
Skopje
Телефон:
077 859 832
Објавен на:
14.02.2013

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zheljko Mladenowski
Град:
Skopje
Телефон:
077 859 832
Објавен на:
14.02.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ПРОДАВАМ ДЕТСКА ЕЛЕКТРИЧНА КОЛА

КОЛТА Е ДОБРО СОЧУВАНА, ЕЛЕКТРОМОТОРОТ Е ИСПРАВЕН НО ТРЕБА САМО ДА СЕ ВГРАДИ НОВА БАТЕРИЈА ЗА ДА ВОЗИ НА СТРУЈА.ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 14.02.2020
ПРОДАВАМ КЛИМА УРЕД-СПЛИТ СИСТЕМ LG 3.5kw

КЛИМА УРЕДОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, ЛАДИ И ГРЕЕ, НЕМА НИКАКВИ ПРОБЛЕМИ

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 14.02.2020
ПРИРОДЕН ПЛАНИНСКИ МЕД-ПЧЕЛАРСТВО ЧОРБИЌ

Се продава природен планински мед.
Пчелите се наоѓаат на подножјето на Баба планина во атарот на село Крани на преспанско езеро.
Надморска висина 870 м,богата планинска ливада и дабова шума.
Се ...

Цена:400 MKD


Објавен на: 18.08.2017
ПРОДАВАМ КОЖНИ ТОРБИ ЗА МОТОР ЧОПЕР

Продавам кожни торби-бисаги за мотор чопер- custom, од висококвалитетен матерјал бизон кожа со сите држачи во коплет во перфектна состојба!


Цена:По договор


Објавен на: 08.08.2017
ПРОДАВАМ ГАРАЖА

Се продава гаража во ТЦ Скопјанка , 12м2.

070 255413

Цена:3.100 EUR


Објавен на: 20.12.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка